Володимир Федорцов. Велике добре серце. Людина слова і діла

Є цінності, які потрібно зберігати все життя. Це насамперед – духовні цінності. Однією з таких цінностей є для мене дружба з Володимиром Федорцовим.

Author George Kozhukhar

Душевна та розумна людина, яка присвятила себе спорту та розвитку процесів в оздоровленні людей. Великий в прямому і переносному значенні, спортсмен, тренер по ушу, тайцзі, багуа, учитель. Він відданий своїй справі, живе цим. Зранку до вечора в роботі, в процесі розвитку Асоціації культури та традицій Китаю. Щоденні тренування, пошук нових партнерів, учнів, переклади, а також поїздки, семінари, спілкування, записи відео з Майстром Му Юйчунєм. Окрім всього, що робить цей багатогранний чоловік, він має велике добре серце. Своїм щирим відношенням до людей він деколи шокує. Відкритий до світу, як маленька дитина. Недаремно до нього тягнуться не тільки дорослі, а й маленькі діти, з якими він проводить тренування по ушу в невимушенній обстановці. Його дар бути душею компанії та організовувати величезні групи людей з усього світу зачаровує. Він надихає на чудовий настрій, впевненість у своїх силах.

Володя – надійний друг! Кажуть, друг проявляється в біді. В моєму житті недавно сталась біда і Володимир, як Ангел-охоронець був поруч зі мною. Всією своєю доброю душею оберігав і допомагав мені і моїй дружині. Я йому дуже вдячний за ту добру енергію, за молитви і переживання, за сильну підтримку.
Володя, як справжній фахівець та генератор ідей, керівник великого проєкту, переважно залишається в тіні слави. Скромна людина, яка не хворіє «зірковою хворобою». Він розвиває семінари з Майстром Му Юйчунем, організовує поїздки-спілкування, тренування з легендарним Майстром ушу, підтримав і розвинув on-line уроки під час епідемії короновірусу. Весь час Володя проводить в роботі. Тішиться успіхами кожного учня та турбується за їх здоров‘я. У вільний час, мало хто про це знає, займається благодійними справами. Без реклами просто робить і робить. Ось такий він Федорцов. Приховує лише лише те, що переважна більшість виставляє напоказ і вихваляється.

Велике спасибі команді, в особі Зульфії та Наташі та інших учнів, які пліч-о-пліч йдуть з ним по його життєвому шляху і допомагають йому і оберігають його.

Такі забуті і рідкісні риси характеру, як скромність, щирість, небайдужість, переплелись в одній людині, ім‘я якої Володимир Федорцов. Честь і хвала йому на многая літа!!!

Author George Kozhukhar