Мрія стає реальністю: «Я знайшла більше, ніж шукала».

Оксана Пірнікова

Кожна людина від народження закономірно розвивається, росте, набуває знань, різноманітних навичок, удосконалюється. Чим більше ми знаємо, тим більше ми прагнемо нових знань, нового досвіду. Ці нові знання наповнюють наше життя позитивними емоціями.

Я теж завжди шукала нових знань, нових вражень. Я хотіла вивчати китайську медицину, бойові мистецтва, пізнати китайську культуру та традиції. Якщо ви чогось дуже хочете, шукайте це!

Під час навчання в університеті я познайомився з учителем, майстром бойових мистецтв Петром Ганчаком, який організовував багато семінарів у Карпатах. На ці семінари був запрошений китайський майстер бойових мистецтв і традиційної китайської медицини Му Юйчунь. Коли я з ним познайомився, то відразу зрозуміла, що це рідкісна людина і унікальний майстер. Усе те, що здається дуже складним, але водночас таким простим, незрозумілим, але водночас прекрасним і таким необхідним, добро, чесність, знання традиційної китайської медицини, бойових мистецтв, знання китайської культури, філософії та традицій, все це вписується в одну людину, Майстра Му Юйчуня.

На семінарах майстер Му Юйчунь передає знання з великим почуттям. Він адаптує вправи до кожного, хто займається, враховуючи індивідуальні потреби кожного. Майстер завжди привітний і добрий до людей. З великою охотою відповідає на запитання. Під час семінару кожен має можливість «доторкнутися» до майстра, отримати знання. На семінарах Му Юйчунь викладає традиційну китайську медицину, масаж, самомасаж, різні стилі бойових мистецтв, філософію, культуру та традиції Китаю. Майстер вчить відчувати природу, берегти її. Поважати і шанобливо ставитися до всього живого.

Mu Yuchun, Oksana Pirnikovа
Oksana Pirnikovа on the seminar with Mu Yuchun in Bratislava, 2022

Що я навчилась від майстра? Виконуючи вправи, використовувати протилежності – тягнути і штовхати одночасно, що означає далеко, але в той же час близько, слабко, але в той же час сильно. Він навчив мене, що коли ти робиш помилку в своєму житті ти можеш повернутися назад і почати все спочатку.

І завдяки цим семінарам я знайшла більше, ніж шукала.  І те, що я знайшла, дало мені можливість вивчити, відчути і вийти за горизонт моїх попередніх знань.

Health, Wellbeing, Mu Yuchun, 2022
Seminar with Mu Yuchun in Bratislava, 2022

Тепер, завдяки учням майстра  – Володимиру Федорцову, Зульфії Хажєєвій та Наталії Волковой, ми маємо можливість зустрічатися з майстром Му Ючунь у різних країнах Європи і навіть у Словаччині.

Health, Wellbeing, Mu Yuchun, 2022
Mu Yuchun, Oksana Pirnikova, Vladimir Fedortsov, Vasil Pirnik, Natalia Volkova, Zulfiya Khazheyeva on the seminar in Bratislava, 2022

Щиро дякую, Майстре, за ваше навчання, доброту та ваш дорогоцінний час. Бажаю здоров’я і сил. Також хочу подякувати учням майстра за їхню працю та за те, що вони завжди допомагають іншим здобувати знання.

Author Оксана Пірнікова