Teď si uvědomuji, že za takovým ČLOVĚKEM stojí za to jít na druhý konec světa.

Author: Anastasie. 12/11/22. Brno město, Česká republika.

seminar, Mu Yuchun, health, Brno, 2022
Master Mu Yuchun and Nastya in Brno, 2022

Doufám že Brno dostane další možnost přijmout Mistra a navíc Evropa není zas tak velká, aby se nedalo za ním kamkoliv dojet. Teď jsem si jistá, že za tím Člověkem ( schválně napsáno z velkým písmenem) stojí jet až na jiný konec světa. A přeji každému kdo pracují nad sebou poznat umění našeho Mistra.

A taky jsem mockrát vděčná Lucii která ten seminář tak pečlivě a perfektně pro nás s organizovala.

Já trpím chronickou depresí už roky, studovala jsem psychologii a dlouho jsem měla osobní terapie, cvičila jsem jógu a trochu japonského bojového umění, ale toho nestačilo, protože můj duch byl zlomen a nic z toho ho nemůže vyléčit, je to jen věda nebo sport.

Ale život pro mě připravil velkou odměnu za hledání správné cesty. Brno navštívil neuvěřitelný Mistr ze stejně neuvěřitelným týmem žáků (ale jsou to žáci jen pro něho, pro každého běžného člověka Vladimir, Natalia a Zulfiya už jsou taky Mistry podle mého názoru).

Mu Yuchun, health, Brno, 2022
Master Mu Yuchun with team (Vladimir, Natalia, Zulfiya, Oksana, Lucia) and students on seminar in Brno, 2022

Kanál na YouTube Zhen Gongfu, sleduji už dlouho a lekce Mistra Mu fungují pro mě a moji rodinu jako záchranář, pomáhají vyléčit různé bolesti a příznaky nemocí jako například zuby, oči, žlučník atd.

Ale na semináři Mistr ukazuje cvičení jak udělat tak aby nemoc nejen zmizela ale aby ona už ani nepřišla.

Poznala jsem jak se nabít životní energií, jak funguje a jak hledat magnet, o kterém Mistr hodně mluví na videích. Ale to jak jsem chápala videa, a jak to funguje v realitě je velký rozdíl. Nebo jak Mistr a jeho žáci opravují člověku postoj, to je natolik cenné a obohacující že je to moc složité popsat slovy, to je nutné zkusit.
Mu Yuchun, health, TCM, Brno, 2022
Seminar with Master Mu Yuchun in Brno, 2022

Je to velké štěstí že v Evropě máme možnost se dostat k opravdovému čínskému umění jak zlepšit a prodloužit svůj život.

Na semináři byla paní která už navštívila 4 semináře a v první den já jsem ještě nechápala proč ona potřebovala jich tolik, ale třetí den já jsem se ujistila že ty informaci které Mistr dává, ty jsou jako nějaká kouzelná studánka v pohádce, kterou pije člověk a nikdy toho nestačí, pokaždé uslyšíš něco tak důležitého a vážného že může tobě nebo blízkým lidem zachránit život. Tam kde běžní doktoři chtějí operovat nebo doporučují hodně chemických léků, Mistr má znalosti a poradí co dělat s pomocí přírody a síly svého těla. Měli jsme možnost slyšet a vidět to na vlastní oči.

Já jsem mnohokrát vděčná Mistru a jeho báječnému týmu za ty znalosti, moudrost, pomoc, vysvětlení a hlavně za tu bezpodmínečnou lásku a čistou energii kterou oni naplnili naši skupinu za ty tři dny.

A osobně pro mě, zapálili uvnitř mě oheň a ukázali směr kam růst. Teď já budu cvičit sama a moc se těším na další seminář abych pak už mohla pracovat nad chybami a vyvíjet osobní sílu.

Author: Anastasie. 12/11/22. Brno město, Česká republika.