7 дивовижних речей, які можна зустріти тільки в Буківцьово (Україна)

7 дивовижних речей, які можна зустріти тільки в Буківцьово.

Літо завжди хочеться провести якось особливо, зарядитися позитивом і враженнями, зміцнити тіло і дух. Водойми, гори, подорожі… Можна відкрити для себе нові місця, або відвідати знайомі і улюблені. Але є в Україні тільки одне таке місце, де одразу трапляються десятки дивовижних речей.

Буківцьово заховалося в горах на Закарпатті. І хоча до нього тільки година їзди машиною з Ужгорода, село здається зовсім далеким від цивілізації. Зрозуміти унікальність цього місця можна тільки побувавши тут, але я все ж спробую описати декілька справді дивовижних речей, які можна зустріти тільки в Буківцьово.

Health, Wellbeing, Mu Yuchun
Буковцево, Украина

1. По перше це саме розміщення. Тільки уявіть собі – в який бік ви не озирнетеся – навколо будуть гори і ліси, і тільки вгорі небо, яке змінюється щохвилини різними барвами і ефектами.

Health, Wellbeing, Mu Yuchun
Небо в Букивцево
Health, Wellbeing, Mu Yuchun
Небо в Букивцево на закате
Закарпатье, семинар, Му Юйчунь
Закаты на семинаре в Закарпатье с Мастером Му Юйчунем

2. Друге – це вода. Вона тут чиста у кожному джерелі. А ще тут є прекрасний водоспад. Якщо вже про воду, то навіть дощ тут сприймається як частина природи. Варто тільки запастися гумовими чобітками) Після дощу трава просихає так швидко, що і сліду не залишається.

Health, Wellbeing, Mu Yuchun
Кристально чистая вода в Букивцево

3. Тепер про рослини. Якщо ви любите чай з гірських трав, то тут ви знайдете справжній рай. Іван чай, чебрець, материнка. Хочете знати більше про трави? Тоді вам до Петра Яновича, рівних якому у знанні і досвіді використання гірських трав для лікування важко знайти.

Health, Wellbeing, Mu Yuchun
Травы Букивцево
Health, Wellbeing, Mu Yuchun
Петр Янович, травник

4. Якщо пощастить і ви попападете в сезон грибів, то білих грибів і лисичок наберете скільки зможете донести.

Health, Wellbeing, Mu Yuchun
Грибы в Букивцево

5. Тепер про людей. Багато молодих сімей оселилося тут і живуть далеко від цивілізації. Хліб у це село привозять тільки раз на тиждень) Чоловіки тут косять траву косами, а жінки пасуть кіз і готують вишукані сири з козячого молока. На доглянутих городах ви побачите навіть батат і кінзу.

Health, Wellbeing, Mu Yuchun
Козы в Букивцево
Health, Wellbeing, Mu Yuchun
Жизнь в Букивцево

6. Є в Буківцьово старовинна дерев’яна церква віком біля 200 років, в якій в неділю і свята йде Служба.

Health, Wellbeing, Mu Yuchun
Церковь в Букивцево

7. Вже багато років, влітку, на великій викошеній лісовій галявині тут з’являється багато наметів і тишу природи порушують люди, які з’їжджаються сюди з різних куточків України. Наші люди, – так їх називає Мастер Му, на зустріч з яким всі і збираються. Тренування в оточенні гір, розповіді Мастера, спілкування з друзями, прогулянки горами, вечірні посиденьки біля ватри…

юйчунь, палаточный лагерьЗакарпатье, семинар, Му
Палаточный лагерь в горах Закарпатья на семинаре с Мастером Му Юйчунем, 2021
Health, Wellbeing, Mu Yuchun
Ушу семья в Букивцево

Хіба можна уявити літній відпочинок кращим?

Статью написала Вика Бойчук
Фотографии Наташа Волкова и Клим